Power Plus Macun Sipariş ve Satış Sitesi > Power Plus Macun Kullanımı

Power Plus Macun Kullanımı

 

Power Plus Macun Nasıl Kullanılır ?

Power Plus Macun Kullanımı tamamen bitkisel olan içeriği ile kolay ve basit bir kullanıma sahiptir. Günde 1 defa olmak suretiyle tatlı kaşığı kadar kullanılmalıdır. Tok karnına kullanılması önerilmektedir. Daha fazla kullanımı power plus macun açısından yüksek etki yaratacak ve hasasiyet doğurabilecektir. Bu yüzden denilen ölçüde kullanılmasını tavsiye ederiz.Herhangi bir hastalığınız ve rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışmadan kullanmanız tavsiye edilmez.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Power Plus Macun Muhafaza ve Uyarı
  • Power Plus Macun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Power Plus Macun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Power Plus Macun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Power Plus Macun ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

    Power Plus Macun

    Power Plus Macun Sİpariş